Ліга Європи: Динамо обіграло Янг Бойз на виїзді

• 223

У четвертому турі групового раунду Ліги Європи в групі В зустрілися швейцарці "Янг Бойз" і київське "Динамо".

Поєдинок відбувся у Берні на стадіоні "Стад-де-Свісс". У матчі "Динамо" не зміг допомогти форвард Дьємерсі Мбокані. Також в лазареті знаходяться Віктор Циганков та Артем Кравець. Зате з командою до Швейцарії відправилися гравці молодіжного складу.

І ще: Динамо вразило патріотичним вчинком у мережі

Ліга Європи: Динамо обіграло Янг Бойз на виїзді - фото 206502
Ліга Європи: Динамо обіграло Янг Бойз на виїзді - фото 206503

Цікаві факти перед матчем: "Динамо" провело проти "Янг Бойз" три поєдинки: перемога, поразка і нічия. "Динамо" дев'ять разів зустрічалося в єврокубках зі швейцарськими командами: три перемоги, три нічиї, три поразки. "Янг Бойз" п'ять разів грали проти представників України: дві перемоги, нічия та дві поразки.

У першому таймі просвіту в грі "Динамо" видно не було. Або це "Янг Бойз" настільки незручний суперник для киян, або це "Динамо" настільки слабке. Господарі настільки сильно провели першу половину матчу, що прізвище Гармаша в цій грі засвітилося тільки раз. Нагадаємо, Денис Гармаш сьогодні виконував функції атакуючого півзахисника. Статистика після першого тайму:

Ліга Європи: Динамо обіграло Янг Бойз на виїзді - фото 206512

У таймі другому ситуація не змінилася. Після подачі з корнера на 62 хвилині Кравець пробивав у ближній кут, воротар парирував. Після цього послідував удар від Види і м'яч рикошетом відлетів до Гармаша, який хотів відзначитися прямим ударом. Денис не влучив по м'ячу. І от на 70 хвилині Буяльський отримав м'яч від Гонсалеса підіграв під ліву і пробив в дальній кут – нарешті, 1:0!

Зрештою, матч так і закінчився з мінімальною перевагою на користь киян.

Алан Пардью минулого літа відмовився очолити київське "Динамо". Алан Пардью був звільнений з посади головного тренера "Крістал Пелас" у грудні минулого року. Київське "Динамо" хотіло бачити британського фахівця на тренерському містку після того, як пішов Сергій Ребров, проте сам наставник побажав повернутися до роботи в Прем'єр-лізі.

Більше футболу: Легендарний футболіст київського Динамо вщент розкритикував збірну України