На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Ліга чемпіонів: Шахтар вдома переміг Феєнорд

• 415

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" прийняв ніделандський "Феєнорд".

Підопічні Паулу Фонсеки зустрілися із суперниками у Харкові на стадіоні "Металіст". Матч стартував о 21:45 за київським часом.

Більше футболу: Динамо вразило патріотичним вчинком у мережі

Через вилучення в попередній зустрічі з "Феєнордом" не зіграв Ярослав Ракицький. Відновлюються також після травм Максим Малишев та Сергій Кривцов. На початок матчу "Шахтар" мав в своєму активі 6 очок і посідав друге місце у квартеті F. Натомість нідерландці за три тури не набрали жодного очка, програвши всі матчі із загальним рахунком 2:9.

Ліга чемпіонів: Шахтар вдома переміг Феєнорд - фото 206235

Перший тайм почався з голу "Феєнорда", який Ніколай Йорґенсен забив на 12-ій хвилині. "Гірники" не забарилися з відповіддю: на 14-ій хвилині Факундо Феррейра зрівняв рахунок. Через три хвилини Марлос забив ще один гол.

У другому таймі Марлос забив ще один гол на 68-ій хвилині.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "гірників".

Тепер "Шахтар" має у своєму активі 9 очок, що дає неабиякі шанси команді вийти з групи. "Феєнорд" залишається з нулем.