Ліга чемпіонів: Шахтар обіграв нідерландський Фейєнорд

• 378

Сьогодні у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді зустрівся з нідерландським "Фейєнордом".

Пряму трансляцію поєдинку групової стадії Ліги чемпіонів "Фейєнорд" – "Шахтар" транслювали на телеканалах Футбол 1 та Україна. Початок зустрічі був о 21:45. Нагадаємо, що на початок поєдинку "Шахтар" після перемоги над "Наполі" та поразки від "Манчестер Сіті" мав у своєму активі три очки, а "Фейєнорд" не здобув жодного балу на груповій стадії.

Більше футболу: Український футбольний клуб став унікальним у Європі

Рахунок відкрив Стівен Бергейс на 7-ій хвилині. Андрію П'ятову не вдалося врятувати ворота. Уже на 24-ій хвилині гравець "Шахтаря" Бернард Анісіу зрівняв рахунок.

На початку другого тайму українська команда забила ще один гол. На 54-ій хвилині Бернард робить ще один гольовий удар! У результаті, матч закінчився з рахунком 1:2 на користь "Шахтаря".

Команда Джованні ван Бронкхорста вдало провела минулий сезон, вперше за 18-ть років вигравши титул чемпіона Нідерлдандів, а також вперше з сезону 2002/2003 пробилася в Лігу чемпіонів. Однак, потрапивши в квартет з донецьким "Шахтарем", англійським "Манчестер Сіті" і італійським "Наполі", роттердамці виявилися абсолютними аутсайдероми. У перших двох турах червоно-білі програли із загальним рахунком 1:7 і міцно закріпилися на останній сходинці.