На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Лідер Динамо зазнав моторошної травми у матчі Ліги Європи

• 278

У четвер, 19 жовтня, на 74-й хвилині матчу 3-го туру Ліги Європи "Динам"о з "Янг Бойз" (2:2) хорватський легіонер "Динамо" Домагой Віда зіткнувся з Нгамалу і розбив голову.

Віда хотів продовжити матч, але рішення медичного штабу було іншим. Серйозне розсічення гравця лікарі намагалися зашити прямо на полі, проте кровотечу відразу зупинити не вдалося і захисник був замінений.

Після матчу наставник киян Олександр Хацкевич сказав, що у Віди дуже серйозне розсічення. До вашої уваги фото жахливої травми захисника:

Лідер Динамо зазнав моторошної травми у матчі Ліги Європи - фото 203770
Лідер Динамо зазнав моторошної травми у матчі Ліги Європи - фото 203769
Лідер Динамо зазнав моторошної травми у матчі Ліги Європи - фото 203771

Нагадаємо, перший гол у поєдинку на 17-ій хвилині забив Роджер Ассале, а вже на 34-ій хвилині Дьємерсі Мбокані зумів зрівняти рахунок, щоправда, не надовго. Вже через 5 хвилин Роджер Ассале забив ще один гол за "Янг Бойз". Другий тайм почався з голу Миколи Морозюка, якому вдалося зрівняти рахунок на 49-ій хвилині. В результаті матч закінчився з рахунком 2:2.

Більше футболу: Американка купила день з Кріштіану Роналду за чималу суму

Джерело: segodnya