Легендарний футболіст провів останній матч у кар'єрі

• 351

Після матчу Пірло попрощався з уболівальниками на трибунах.

Славетний екс-півзахисник "Мілана", "Ювентуса" і збірної Італії Андреа Пірло завершив активну кар'єру футболіста.

І ще: З'явилося відео бійки футбольних фанатів у Києві

Хавбек у складі "Нью-Йорк Сіті" вийшов на поле на 90-й хвилині у чвертьфіналі плей-офф MLS проти "Коламбуса". "Нью-Йорк Сіті" обіграв "Коламбус" з рахунком 2:0, але за сумою двох зустрічей вибув з турніру, оскільки в першому матчі поступився - 1:4.

Після матчу Пірло попрощався з уболівальниками на трибунах "Янкі Стедіум". Пірло відомий за виступами у "Мілані" (2001-2010) і "Ювентусі" (2011-2015), після чого перебрався в США. Також виступав за "Брешію", "Інтер" і "Реджіну".

Серед його досягнень – 6-кратне чемпіонство в Італії і дві перемоги в Лізі чемпіонів, зі збірною Італії ставав чемпіоном світу-2006. Наразі легендарний гравець ще не знає, чим займатиметься далі.

Днями голкіпер "Майнца" ледь не привіз гол у власні ворота на рівному місці. Курйозний випадок стався з голкіпером німецького "Майнца" Робіном Центнером, якмй ледве не пропустив смішний гол.

Більше футболу: Тренер "Шальке" прокоментував гру Коноплянки