Кріштіану Роналду побив ще один світовий рекорд і переписав історію

• 131

Поєдинок між збірними Португалії та Ірландії обернувся справжньою драмою. Однак, під час цього матчу нападнику португальців Кріштіану Роналду вдалося забрався на саму вершину престижного рейтингу.

Матч Португалія – Ірландія ледь не обернувся провалом для фаворита. Роналду не забив пенальті, гості забили в першому таймі, до 89-ї хвилини рахунок був 0:1, пише theathletic.

Це цікаво: В Англії футбольний клуб представив першу в історії прозору форму

На 89-й хвилині у складі господарів голом відзначився форвард Кріштіану Роналду. 36-річний гравець довів кількість голів за національну команду до 110 і встановив світовий рекорд, обійшовши ексфорварда збірної Ірану Алі Даеї (109). Після цього форвард Манчестер Юнайтед забив і переможний м'яч, на шостій доданій до другого тайму хвилині.

До речі, рекорд іранця тримався 15 років! І от тепер Кріштіану Роналду його перевершив. Причому відразу на два м'ячі.

Дивіться огляд матчу Португалія – Ірландія

І ще: Вперше в історії Instagram: фотографія Мессі побила рекорд соціальної мережі