Українські футболісти зіграли у теніс.

Діючі українські футболісти Євген Коноплянка з "Шальке 04" і Владлен Юрченко з "Байєра" зіграли у теніс з ветеранами Андрієм Вороніним і Русланом Валєєвим.

І ще: Тренер Шальке оригінально висловився про гру Коноплянки

Все завершилося перестрілкою тенісними м'ячами:

Нагадаємо, у матчі 30-го туру Бундесліги Німеччини "Шальке 04" грав із "Боруссією Дортмунд". Український плеймейкер "Шальке" Євген Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом.

...And now we relax after the victory #derby #s04 #bundesliga

Допис, поширений Yevhen Konoplyanka (@konoplyanka.official)

Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги. На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0.