Колумбія – Японія: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 278

Поєдинок Колумбія – Японія (група Н) у рамках першого туру групового етапу ЧС 2018 з футболу розпочався із червоної картки та, відповідно, голу з пенальті, відтак пристрасті на полі не вщухали до останку. До вашої уваги відео голів і короткий огляд гри 19 червня.

Матч Колумбія – Японія точно ввійде в історії ЧС 2018 завдяки швидкому вилученню та голу, який забили колумбійці, щоправда – з пенальті.

Уже на 3-й хвилині гри Карлос Санчес (Колумбія) рукою зупинив м'яч у власному штрафному майданчику, за що отримав червону карточку та "заробив" пенальті у ворота своєї команди. Шінджі Кагава (Японія) не змарнував супершанс і технічно пробив у правий від себе кут. 0:1!

Відео голу Кагави (Японія) на 6-й хвилині – рахунок 0:1

Колумбія зрівняла рахунок уже під завісу першого тайму. На 39-й хвилині Хуан Кінтеро пробив зі штрафного під стінкою, яка підстрибнула! М'яч влетів у ближній кут, і відеоповтор підтвердив, що він таки перетнув лінію.

Відео голу Кінтеро (Колумбія) на 39-й хвилині – 1:1

Однак Японія не забарилася з відповіддю. Після навісу з кутового Юя Осако виграв м'яч у верховій боротьбі та підрізав його точнісінько під дальню штангу!

Відео голу Осако (Японія) на 73-й хвилині – 1:2

Таким чином збірна Японія у більшості перемогла Колумбію та отримала 3 очки в свою скарбничку. Нагадаємо, що суперниками команд в групі Н є Польща та Сенегал.