Колумбія – Англія: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

• 157

Збірні Колумбії й Англії зіграли в рамках 1/8 фіналу ЧС-2018. Дізнайтеся, яка збірна протистоятиме Швеції у чвертьфіналі, та дивіться відео голів і огляд матчу 3 липня.

Матч Колумбія – Англія почався обережною грою англійців, що не дозволило на перших же хвилинах відкрити рахунок.

І ще: ЧС 2018 з футболу: результати всіх матчів 3 липня

Перший тайм так і не став результативним для жодної зі збірних. Рахунок після перших 45-ти хвилин залишився таким, яким і був на початку: 0:0.

Початок другого тайму стартував з атак Англії, одну з яких нахабно перервали колумбійці, що й стало причиною призначення пенальті.

На 57-ій хвилині Гаррі Кейн забиває з 11-ти метрів у ворота суперника.

Відео гола Кейна (Англія) на 57-й хвилині – рахунок 0:1

На останніх хвилинах другого тайму колумбійцям удалося зрівняти рахунок. Гол забив Єррі Міна на 93-ій хвилині.

Відео гола Міни (Колумбія) на 93-й хвилині – рахунок 1:1

Овертайм не визначив переможця. Збірна Англії провела низку атак, але жодна з них так і не закінчилася бажаним голом. Переможця визначила серія післяматчевих пенальті.

Остаточний рахунок – 3:4

Збірна Англії потрапила до чвертьфіналу, де буде боротися зі Швецією.