Карпати vs Шахтар (1:6) – відео голів та огляд матчу 28-09-2018

• 248

Матч Карпати (Львів) – Шахтар (Донецьк) відбувся 29 вересня та вразив кількістю голів. "Гірники" без проблем розібралися зі своїми суперниками, а "леви" оговталися лише наприкінці поєдинку. Дивіться відео голів та огляд гри!

Доля матчу Карпати – Шахтар вирішилася ще в першому таймі, адже за 45 хвилин "гірники" зуміли поцілити у ворота господарів 5 разів! Тим не менше, у другій половині зустрічі львів'яни пропустили тільки 1 гол і навіть зуміли забити.

Це цікаво: Жозе Моуріньо прокоментував скандал із Погба

Шахтар відкрив рахунок зі стандарту. Арбітр призначив небезпечний штрафний у ворота "левів", який ідеально виконав Ярослав Ракицький, пробивши лівою точнісінько у дев'ятку.

Відео гола Ракицького (Шахтар) на 13-й хвилині:

Свою перевагу "гірники" подвоїли за 10 хвилин. Тайсон "сліпо" віддав на Ісмаїлі, той переправив м'яч на Фернандо, який розстріляв ворота Кучинського з кількох метрів.

Відео гола Фернандо (Шахтар) на 26 хвилині:

На 29-й хвилині рахунок вже став 0:3. Після штрафного у виконанні Ракицького м'яч застряг поблизу воріт львівського клубу, а Мораєс ніби чекав цього відскоку від Карраскаля і вколотив м'яч під перекладину.

Відео гола Мораєса (Шахтар) на 29 хвилині:

Під завісу першого тайму Марлос після розрізної передачі Майкона зіграв на межі оффсайду, розібрався з голкіпером і пробив по пустих воротах.

Відео гола Марлоса (Шахтар) на 35 хвилині:

Перед перервою гості дещо скинули оберти, так що господарі стали частіше з'являтися з м'ячем на вході в чужий штрафний. Однак на першій компенсованій хвилині Марлос "скористався" ногою суперника, заплутав воротаря і став автором п'ятого гола.

Відео гола Марлоса (Шахтар) на 45+1 хвилині:

У другому таймі мало що змінилося, однак ударів по воротах значно поменшало. Натомість зросла кількість фолів, на які арбітр нарешті припинив закривати очі. На 79-й хвилині матчу рахунок став 0:6. Алан Патрік однією передачею вказав Карпатам, як у них все погано зі штучним оффсайдом, а Матвієнко першим дотиком прийняв м'яч, а другим відправив його повз кіпера.

Відео гола Матвієнка (Шахтар) на 80 хвилині:

Карпати забиил гол престижу наприкінці поєдинку: Мар'ян Швед після невдалої передачі Ракицького поблизу своїх воріт крутим ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку. Підсумковий рахунок – 1:6.