ІТАЛІЯ ▶ АНГЛІЯ: відео голів, рахунок та огляд вирішального матчу Євро-2020

• 390

Сьогодні, 11 липня, збірні Італії та Англії зійшлися у напруженому матчі, від якого залежало, хто ж стане чемпіоном Європи. Дивіться відео голів та огляд запеклого поєдинку!

11 липня національні команди Італії та Англії зустрілися на футбольному полі у Лондоні, щоб вирішити, хто ж стане переможцем у чемпіонаті Європи. Ну що ж, вирішальний матч Євро-2020 відбувся. Дивіться відео голів на Радіо MAXIMUM!

І ще: ІТАЛІЯ АНГЛІЯ онлайн трансляція: дивитися матч фіналу Євро-2020 11 липня

Англія забиває вже на другій хвилині! Тріпп'єр навісив на дальню штангу на Шоу, який ударом в дотик переправив м'яч у ворота збірної Італії. Рахунок: 0:1. Додамо, що Шоу забив найшвидший гол у фіналах Євро. Крім того, це дебютний гол Люка за збірну Англії.

На 67-ій хвилині італійці таки зрівнюють таки рахунок. Верратті після кутового пробив головою в штангу, а Бонуччі добив м'яч у сітку! Рахунок: 1:1.

У другому таймі не вдалося жодній з команд вирватись вперед, тому було призначено ще два додаткові тайми по 15 хвилин. Проте екстратайми сумарно у 30 хвилин також не дали результату, тож гравці збірних Італії та Англії зіграли серію пенальті.

Матч Італія – Англія закінчився з рахунком 3:2 після серії пенальті на користь Італії. Тож італійці стали новими чемпіонами Європи з футболу. Вітаємо хлопців з перемогою у Євро-2020