Хорватія – Англія: відео голів та огляд півфіналу ЧС 2018

• 653

Матч Хорватія – Англія в рамках півфіналу ЧС 2018 відбувся 11 липня на "Лужниках" в Москві. Дізнайтеся, яка команда перемогла і вийшла у фінал, а також дивіться відео голів.

Хорватія на ЧС 2018 вперше пробитися в фінал мундіалю, а от Англія не була в ТОП-4 світу з 1966 року. Відтак, для обох команд цей матч був надзвичайно важливим.

І ще: ЧС 2018: букмекери назвали нового фаворита

Поєдинок Хорватія – Англія розпочався швидким голом. Тріпп'єр відкрив рахунок прямим ударом в "дев'ятку" зі штрафного.

Відео гола Тріпп'єра (Англія) на 5-й хвилині – рахунок 0:1

Хорватія зрівняла рахунок аж на старті другого тайму. Після подачі Врсалько з правого флангу Іван Перішич вискочив з-за спин двох захисників і у високому стрибку пробив ногою в ближній кут воріт Пікфорда.

Відео гола Перішича (Хорватія) на 48-й хвилині – рахунок 1:1

Переможець матчу визначився в овертаймах. Перішич в боротьбі із захисником скинув головою у воротарський майданчик і Маріо Манджукіч свій шанс не упустив.

Відео гола Манджукіча (Хорватія) на 109-й хвилині – рахунок 2:1

Таким чином матч завершився з рахунком 2:1. Збірна Хорватії перемогла і вперше в своїй історії вийшла у фінал чемпіонату світу, де зіграє з Францією 15 липня. А от Англія побореться за третє місце в поєдинку проти Бельгії.