Франція – Хорватія: відео голів та огляд запеклого фіналу ЧС 2018

• 631

Фінал ЧС Франція – Хорватія відбувся 15 липня в Москві на стадіоні Лужники. Обидві команди відчайдушно боролися за перемогу на чемпіонаті світу з футболу 2018, але сильнішими виявилися французи. Дивіться відео голів запеклого протистояння!

Франція втретє грала у фіналі ЧС. У 1998 році триколірні виграли у вирішальному матчі світової першості у Бразилії (3:0), а в 2006 році програли Італії (1: 1, 3:5 по пенальті). Хорватія ж вперше вийшла у фінал ЧС.

І ще: Шевченко розповів, за кого буде вболівати у фіналі ЧС 2018

Матч розпочався несподіваним пресингом хорватів, який завершився ще більш несподівано. На 18-й хвилині Манджукіч забив ... у власні ворота після подачі Грізманна зі штрафного.

Відео гола Манджукіча, автогол (Франція) на 18-й хвилині – рахунок 1:0

Утім, за лічені хвилини Хорватія зрівняла рахунок. Віда відкинув м'яч на Перішича, який легко утік від Канте на лінії штрафного і потужно пробив у дальній кут. Крутий гол!

Відео гола Перішича (Хорватія) на 28-й хвилині – рахунок 1:1

І той же Перішич приніс гол у свої ворота, зігравши рукою у штрафному майданчику. Після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті, який вдало реалізував Грізманн.

Відео гола Грізманна, пенальті (Франція) на 36-й хвилині – рахунок 2:1

Усередині другого тайму французи ще більше зміцнили свою перевагу. Грізманн зачепився в штрафній за простріл Мбаппе і відіграв на Погба, чий перший удар прийшовся в Ловрена, а другий став гольовим. Субашич не зреагував на класний обвідний удар Поля.

Відео гола Погба (Франція) на 59-й хвилині – рахунок 3:1

Довів рахунок до розгромного Мбаппе, який отримав м'яч перед штрафним Хорватії і з-під Віди класно пробив в лівий нижній кут!

Відео гола Мбаппе (Франція) на 65-й хвилині – рахунок 4:1

Мабуть, один з найбільш курйозних голів в історії фіналів ЧС! Юмтіті зіграв назад на Льоріса, який намагався фінтом піти від пресингу Манджукіча, але Маріо не піддався і ногою зрізав м'яч у порожні ворота!

Відео гола Манджукіча (Хорватія) на 69-й хвилині – рахунок 4:2

Хорватія боролася до кінця, але чемпіоном світу 2018 стала Франція. Вітаємо обидві команди!