Форвард "Шахтаря" забив супергол за збірну Грузії

• 1055

Грузинський форвард донецького "Шахтаря" Гіоргі Арабідзе відзначився дублем у товариському матчі за свою національну збірну.

У контрольній грі проти збірної Сент-Кіттс та Невісу на 52-й хвилині Арабідзе відкрив рахунок ефектним ударом зі штрафного у "дев'ятку", а на 73-й хвилині реалізував пенальті. У підсумку команда Грузії перемогла з рахунком 3:0.

Гіоргі – вихованець тбіліського "Локомотива", в якому почав професійну кар'єру в 2013 році, всього за клуб з рідного міста провів 33 матчі і забив 21 м'яч в Першій лізі Грузії, 1 зустріч (в якій забив гол) в Кубку Грузії, а також зіграв у поєдинку плей-офф за право виходу до вищої ліги.