На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

"Динамо" зіграло внічию з "Бешикташем"

• 89

Київська команда з великими зусиллями здобула нічию в двобої з турецьким клубом.

Друга поразка поспіль, скоріш за все, поставила б хрест на амбіціях команди вийти з групи.

Розпочався матч для української команди не дуже успішно. На 29 хвилині Бешикташ відкрив рахунок. Чемпіон Європи португалець Куарежма зі стандарту поцілив у праву "дев'ятку" воріт наших.

Гравці "Динамо" не опускали рук і всіляко намагались запустити м'яча до воріт суперника.

І це їм вдалось аж на 65-ій хвилині. Молодий футболіст Віктор Циганков зрівняв рахунок. Допомогла йому точна передача Рибалки.

Опісля цього жодна команда більше не спромоглась забити жодного гола.

Поєдинок закінчився з рахунком 1:1. "Динамо Київ" заробила одне очко у Лізі Чемпіонів.