Динамо здобуло першу перемогу у цьому році

• 130

Автогол новачка Динамо не завадив киянам обіграти Осієк. Перед початком сезону футболісти, як зазвичай, проводять тренувальні матчі.

Київське "Динамо" тільки в четвертому матчі на зборах в Іспанії здобуло перемогу, обігравши хорватський "Осієк" за рахунку 3:2.

І ще: Гравець збірної України може покинути Динамо

На самому початку гри після розіграшу штрафного хорватами Беньямін Вербич помилився і головою зрізав м'яч у свої ворота. Утім, кияни відразу зуміли переломити хід гри на свою користь, і на 8-й хвилині Дмитро Хльобас зрівняв рахунок, у дотик переправивши м'яч у ворота.

Ще через 5 хвилин Владислав Алексєєв після навісу з лівої крайки Миколенка вистрибнув вище за захисника і головою пробив точно. На початку другого тайму Хльобас записав на свій рахунок дубль, з ходу точно пробивши під ближню штангу.

Динамо здобуло першу перемогу у цьому році- фото 223566

На 78-й хвилині Габріель Бобан скоротив рахунок, реалізувавши вихід один на один, але більшого хорвати зробити не змогли. Отже, "Динамо" здобуло першу перемогу на зборі в Марбельї й у 2018-му році в цілому. Раніше кияни двічі програли: австрійському "Штурму" і швейцарському "Сенкт-Галлену", і зіграли внічию з норвезьким "Хеугесундом".

Більше новин: Збірна України з футболу отримала суперників у Лізі націй