Динамо – Шахтар: результат матчу за Суперкубок України

• 488

Матч за Суперкубок України Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) відбувся в Одесі 21 липня і став вже одинадцятою "очною" зустріччю цих команд. І якщо досі в скарбничці "гірняків" та "біло-синіх" було по 5 перемог, то тепер шальки терезів похитнулися на користь Динамо.

Матч за Суперкубок України вважається офіційним стартом нового сезону, і традиційно розпочинають його запеклі суперники: Динамо – Шахтар.

Це цікаво: Ярмоленко змусив одноклубника чистити його бутси

Так виглядали стартові склади обох команд:

Уже з перших хвилин гравці показали, що кожна команда прагне перемоги. Як Шахтар, так і Динамо намагався максимально володіти м'ячем і пресингувати суперника. Більше добігань до воріт опонента було в підопічних Фонсеки, але перший гол вдалося забити "динамівцям". На 19-ій хвилині влучний удар зробив Віталій Буяльський.

У другому таймі жодній із команд не вдалося забити гол. Це й допомогло "синьо-білим" перемогти з мінімальним рахунком 1:0.

Додамо, що переможець суперкубкового поєдинку отримає бонус 1 мільйон гривень, а от клуб, який зазнав поразки, – 500 тисяч.