Динамо – Шахтар: результат матчу

• 231

9 травня київське Динамо та донецький Шахтар зіграли у фіналу Кубку України. Матч відбувався у Дніпрі. У результаті поєдинку виграв Шахтар.

За Кубок України сьогодні боролися дві топові українські футбольні команди.

І ще: Матч Динамо – Шахтар перенесено: оголошена нова дата поєдинку

Так виглядав стартовий склад команди київського "Динамо":

А таким був стартовий склад "Шахтаря":

Перший тайм залишився без голів. Однозначно було видно напружену боротьбу, щоправда, жодній із команд не вдалося забити м'яч у ворота суперника.

Другий тайм почався з голу гірників. На 48-ій хвилині Факундо Феррейра вдалося забити гол. А ще на 61-ій хвилині Ярослав Ракицький забив другий гол на користь "Шахтаря".

Фінальний матч Кубка України 2018-го року закінчився з рахунком 0:2 на користь гірників.