Данія – Австралія: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

• 176

Матч Данія – Австралія (група С) відбувся у рамках другого туру групового етапу ЧС 2018 з футболу. До вашої уваги відео голів та короткий огляд гри 21 червня.

Поєдинок Данія – Австралія на ЧС 2018 не вразив видовищними моментами, однак голи в матчі ми таки побачили.

Данія – Австралія: відео голів 21 червня

Данці відкрили рахунок уже на перших хвилинах матчу. Після перехоплення у штрафному суперника Йоргенсен видав чудовий пас п'ятою – і Крістіан Еріксен "вколотив" м'яч у ворота!

Відео гола Еріксена (Данія) на 7-й хвилині – рахунок 1:0

Австралійці зрівняли рахунок під завісу першого тайму завдяки технології VAR. Відеоповтор показав, що Юссуф Поульсен (Данія) зіграв рукою в своєму штрафному, відтак арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував Міле Єдинак.

Відео гола Єдинака (Австралія) на 38-й хвилині – рахунок 1:1

Найкращі моменти матчу - огляд:

Таким чином Австралія зіграла внічию 1:1 з Данією і зберегла шанси на вихід в 1/8 фіналу ЧС, адже наступний суперник данців – Франція, обіграти яку не так і просто. А от австралійці в третьому турі групового етапу зіграють зі збірною Перу та зможуть поборотися за вихід у плей-офф.