Це шедевр! Хокеїст закинув шайбу з-за воріт суперника

• 258

Нападник шведського клубу "Векше" Адам Бродецькі незвичайним способом закинув шайбу у ворота лідера чемпіонату країни "Ферьєстаду".

У третьому періоді, перебуваючи за воротами, нападник підняв шайбу на гак і закинув її в ближній кут воріт. Зустріч завершилася перемогою "Векше" з рахунком 3:1.

І ще: Геймер перетворив Lamborghini на контролер для Xbox

До вашої уваги відео епізоду:

За 13 турів команда набрала 25 очок і перебуває на другому місці в турнірній таблиці.

А ось американський боксер Джозеф Коутс злякався перед своїм першим професійним боєм, і покинув ринг, передумавши битися. Спочатку Коутс відмовився виходити з роздягальні, і його близько 40 хвилин вмовляли вийти на бій. Він погодився битися і вийшов в ринг, але там знову передумав. Коутс повинен був провести поєдинок проти 26-річного суперважковаговика Хасіма Рахмана-молодшого (2-0, 2 KO).