Буффон емоційно прокоментував пенальті у ворота Ювентуса, яке вирішило все

• 678

Легендарний воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон висловив невдоволення діями арбітра після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Реала, у якому він заробив червону картку.

У матчі-відповіді Ліги Чемпіонів Ювентус вигравав 3:0 (3:3 за підсумками двох матчів) і був близький до екстра-тайму, але на 97 хвилині поєдинку англійський суддя призначив пенальті у ворота гостей за фол Мехді Бенатова на Лукасі Васкесі. Удар реалізував Кріштіану Роналду, вивівши Реал до півфіналу ЛЧ (за сумою двох матчів 4:3).

Це цікаво: Визначено найкращого футболіста березня в українській Прем'єр-лізі

Джанлуїджі Буффон емоційно відреагував на рішення судді під час матчу, підбігши до нього для суперечок. У результаті Майкл Олівер "видалив" голкіпера з поля, чого раніше з Джіджі в Лізі чемпіонів не траплялося.

Момент епізоду, за який призначили пенальті

"Знаю, що рефері побачив те, що побачив, але це був сумнівний епізод. Неоднозначний. І ставити такий пенальті на третій доданій хвилині, коли в першому матчі ми не отримали явну "точку", не можна", – наголосив Буффон.

Команда віддала все на полі, і одна людина не повинна все руйнувати після такого неймовірного камбеку. Очевидно, не можна мати замість серця відро для сміття. Якщо у тебе немає характеру, щоб вийти на це поле, то тобі краще сидіти на трибуні разом з дружиною і дітьми, пити воду і їсти чіпси. Не можна руйнувати мрію команди. Реал заслужив пройти далі, я бажаю їм всього хорошого, для мене завжди було честю грати з цим клубом. Але очевидно, що ми, як мінімум, заслужили зіграти сьогодні додатковий час, – емоційно прокоментував Джіджі після матчу.

Джерело: theguardian