Бельгія – Панама: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 157

Поєдинок Бельгія – Панама триває у рамках першого туру групи G на ЧС 2018 з футболу. До вашої уваги відео голів і короткий огляд гри 18 червня.

Бельгія вважається однією з фавориток ЧС 2018, тож першого матчу за її участі чекали всі фанати футболу. Суперником бельгійців стала Панама, яка виявилася міцним горішком.

Забити гол бельгійці змогли тільки на початку другого тайму: на 48-й хвилині Дріс Мертенс виграв боротьбу у штрафному майданчику суперників та поцілив у дальній верхній від голкіпера кут.

Дивитися відео гола Мертенса (Бельгія):

Уже на 69-ій хвилині Ромелу Лукаку зумів забити другий гол за збірну Бельгії.

Дивитися відео гола Лукаку (Бельгія):

Третій гол бельгійці зуміли загнати у ворота суперника на 74-ій хвилині. Лукаку умудрився вдуге успішно забити у площину воріт суперника.

Найкращі моменти матчу - відеоогляд:

Зверніть увагу: Результати останніх матчів на ЧС 2018

Бельгія – Панама: огляд матчу ЧС 2018

Уже з перших хвилинах матчу збірна Бельгії взяла ініціативу у свої руки. Уже на 12-й хвилині капітан Панами допустив жахливу помилку, віддавши слабеньку передачу власному голкіперу, яку ледь не перехопив Азар. Утім, форварду Челсі не вдалося обхитртити Пенедо.

Бельгійці впевнено контролювали м'яч, однак реалізувати перевагу їм ніяк не вдавалося. Удари де Брюйне, Мертенса та Азара або не влучали в площину воріт, або летіли просто у кіпера. Під завісу першого тайму Бельгія мала одразу кілька шансів відкрити рахунок: однак Пенедо зумів зберегти ворота "сухими" після потужних ударів Лукаку та Азара.

Статистика після першого тайму:

Другий тайм розпочався із пресингу Бельгії, який нарешті увінчався успіхом. Реалізував перевагу своєї команди Мертенс на 48-й хвилині, вигравши боротьбу в штрафному та потужно пробивши у ворота. А на 54 хвилині чудовий шанс був у Мурільо, який не реалізував вихід один на один, Куртуа відбив удар. Так, на 69 Лукаку забиває гол головою після подачі Де Брюйне. І тут стало ясно, що пахне розгромом. Ну, хоч один фаворит ЧС виправдав наші очікування. І так, на 74 хвилині Лукаку робить дубль після передачі Азара. 3-0, прекрасні бельгійці у всій красі.

Бельгійцям сьогодні життєво необхідно було брати три очки, щоб відчувати себе впевнено в одній компанії зі збірною Англії, яка почне свій матч трохи пізніше, о 21:00. Футбольні експерти вважають, що саме ці дві збірні розіграють між собою путівку в плей-офф з першого місця в групі.