На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Яблонець – Динамо: відео голів та огляд матчу Ліги Європи

• 577

Матч між командами Яблонець (Чехія) – Динамо (Київ) відбувся у четвер, 4 жовтня. Дізнайтеся рахунок гри, а також дивіться відео голів та огляд запеклого поєдинку другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

4 жовтня київська команда Динамо зіграла на виїзді з чеською командою Яблонець у рамках другого туру групової стадії Ліги Європи.

Це цікаво: Стало відомо, де пройде Євро-2024 з футболу

Уже на початку матчу Динамо виривається вперед! Бурда дав пас Морозюку, який віддав м'яч Циганкову, а той у свою чергу відкрив рахунок чудовим ударом у пусті ворота.

Відео голу Циганкова (Динамо) на 8 хвилині – рахунок 0:1

За лічені хвилини "біло-сині" подвоїли свою перевагу. Денис Гармаш з 16-ти метрів технічно пробив у дальній нижній кут суперників.

Відео голу Гармаша (Динамо) на 14 хвилині – рахунок 0:2

Яблонець відіграв один гол під завісу першого тайму. Так, ударом в один дотик Давіда Говорка забив у ворота Бойка.

Відео голу Говорки (Яблонець) на 33 хвилині – рахунок 1:2

Втримати перевагу киянам так і не вдалося: на 81-ій хвилині Яблонець зрівняв рахунок. У результаті матч завершився рахунком 2:2. На черзі – зустріч Динамо із французьким Ренном.

Відео голу Травника (Яблонець) на 81 хвилині – рахунок 2:2