Вітаємо на сайті Радіо Максимум!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Програма Atlas Weekend 2018 на всі дні: розклад виступів артистів

  • 375

Організатори Atlas Weekend (Атлас Вікенд) 2018 оголосили оновлений розклад цьогорічного фестивалю в Києві та імена всіх хедлайнерів! Програма фесту не залишить байдужими поціновувачів різної музики. Дізнайтеся, коли і де виступлять ваші улюблені артисти.

Атлас Вікенд 2018 триватиме з 3 по 8 липня на території Національного експоцентру України (ВДНГ) в Києві. До вашої уваги програма фестивалю на всі дні.

Повна програма Atlas Weekend 2018

*Клікайте на дату, яка вас цікавить, та дивіться програму цього дня!

Розклад на 4 липня, середа

Хедлайнером другого дня фестивалю Атлас Вікенд стане діджей #1 у світі, 22-річний музикант і нідерландський саундпродюсер Мартін Гаррікс.

Main Stage

Виконавці Час
Selecta 15:30 - 16:10
Sender 16:20 - 17:00
Da Candy 17:15 - 18:15
Lost Frequencies 18:30 - 20:00
Don Diablo 20:15 - 21:30
Martin Garrix 22:00 - 23:30

West Stage

Love'n'Joy 16:10 - 16:40
ARLETT 17:10 - 17:50
Нудли 18:30 - 19:30
Panivalkova 20:10 - 21:10
5'nizza 21:20 - 22:00

East Stage

Komissiya 15:30 - 16:10
Веремій 16:40 - 17:40
Элизиум 18:20 - 19:20
Epica 20:00 - 21:00
Skillet 22:00 - 23:00

North Stage

Феликс Шиндер 15:50 - 16:20
Каблуками по Брусчатке 16:50 - 17:20
Листи N 17:50 - 18:30
NRavitsa Planet 19:00 - 19:45
Скрябін 20:25 - 21:25
Друга Ріка 22:10 - 23:20

Розклад на 5 липня, четвер

Приголомшлива LP буде хедлайнером третього дня Атласу 2018!

Main Stage

Виконавці Час
Atomic Simao 17:00 - 17:40
Kadnay 18:10 - 19:10
Pianoboy 20:00 - 21:00
LP 22:20 - 23:50

West Stage

Zero People 15:50 - 16:20
Буду 16:50 - 17:20
The Blackmordia 17:50 - 18:30
Animal Jazz 19:00 - 19:40
Vivienne Mort 20:10 - 21:00
Nothing But Thieves 21:45 - 23:00

East Stage

Варта 15:50 - 16:20
АННА 16:50 - 17:20
Morphine Suffering 17:50 - 18:30
Порнофильмы 19:00 - 19:45
Betraying the Martyrs 20:25 - 21:25
Kreator 22:10 - 23:30

North Stage

The Muss 15:15 - 15:45
Zageb 16:05 - 16:35
Tequilajazzz 18:45 - 19:45
THMK 20:25 - 21:25
WhoMadeWho 22:10 - 23:30

Розклад на 6 липня, п'ятниця

Хедлайнером четвертого дня фесту стане британське відкриття 2015 року, власник престижної премії Mercury Prize та просто неймовірний музикант Benjamin Clementine.

Main Stage

Виконавці Час
Арсен Мірзоян 18:20 - 19:20
Сергій Бабкін 20:00 - 21:00
Benjamin Clementine 22:00 - 23:30

West Stage

Ласточка 16:00 - 16:30
Cherokey 17:00 - 17:40
The Elephants 18:20 - 19:20
The Maneken 20:00 - 21:00
Kadebostany 21:45 - 23:05

East Stage

Slow Action 15:50 - 16:20
Robots Don't Cry 16:50 - 17:20
Фіолет 17:50 - 18:30
Пасош 19:00 - 20:00
The Gitas 20:40 - 21:40
Eskimo Callboy 22:25 - 23:35

North Stage

Cianisiy Kafel 15:30 - 16:10
OY Sound System 16:40 - 17:30
ЦеШо 18:00 - 19:00
Dakh Daughters 19:40 - 21:10
Dakha Brakha 21:55 - 23:15

Розклад на 7 липня, субота

Хедлайнери шостого дня Atlas Weekend 2018 всесвітньо відомі британці The Chemical Brother, на рахунку яких чотири Греммі!

Main Stage

Виконавці Час
Epolets 18:30 - 19:20
Бумбокс 20:00 - 21:00
The Chemical Brothers 22:00 - 23:30

West Stage

Zetetics 16:00 - 16:50
The Cancel 17:20 - 18:20
Brunettes Shoot Blondes 18:50 - 19:50
Артем Пивоваров 20:20 - 21:20
Луна 22:00 - 23:10

East Stage

Дай Дорогу 15:50 - 16:20
Vagabond 16:50 - 17:20
OSNOVA 17:50 - 18:20
Нейромонах Феофан 18:50 - 19:30
Пошлая Молли 20:10 - 21:10
O.Torvald 21:55 - 23:10

North Stage

Franco 15:30 - 16:00
TOF 16:10 - 16:40
Yanix 17:30 - 18:20
Ярмак 18:50 - 19:40
Кровосток 20:10 - 21:10
ATL 22:00 - 23:20

Розклад на 8 липня, неділя

Ідоли британського року та культові музиканти для кількох поколінь меломанів Placebo заключні хедлайнери фестивалю!

Main Stage

Виконавці Час
Fontaliza 17:15 - 17:50
Bahroma 18:30 - 19:20
Антитiла 20:00 - 21:00
Placebo 22:00 - 23:30

West Stage

Nizkiz 15:50 - 16:20
Сансара 16:50 - 17:30
Соня Сотник 18:00 - 18:40
Сергей Кузин 19:10 - 19:50
Один в каное 20:30 - 21:30
Infected Mushroom 22:05 - 23:30

East stage

Niamph 15:50 - 16:20
Нервы 16:50 - 17:20
Wildways 17:50 -18:30
Louna 19:00 - 19:50
Enter Shikari 20:35 - 21:50
Lacuna Coil 22:30- 23:30

North Stage

MamaRika 16:30 - 17:00
Qvinta 17:10 - 17:40
Vnuk 17:50 - 18:30
Курган і Агрегат 18:40 - 19:30
GIGA1 19:40 - 20:30
Face 20:50 - 21:50
ЛСП 22:10 - 23:30

Карта фестивалю

Карта сцен Atlas Weekend 2018 - фото 260326
Карта сцен Atlas Weekend 2018

Тут більше: Atlas Weekend 2018: ціни на квитки та кемпінг

powered bylun.ua

пропозиції партнерів
коментарі
рекомендуємо
Загрузка...
Новини
Радіо Максимум Новини Atlas Weekend 2018