14-річний гонщик з України очолив міжнародний рейтинг картингістів

• 283

Український гонщик Олександр Бондарев очолив оновлений міжнародний офіційний рейтинг спортсменів з картингу – FIA International Karting Ranking (IKR). Він став першим серед усіх 12 категорій та понад 1000 професійних пілотів світу.

Український 14-річний гонщик Олександр Бондарев зайняв перше місце у міжнародному офіційному рейтингу спортсменів з картингу – FIA International Karting Ranking (IKR). Про це повідомили на сайті Автомобільної федерації України (АФУ).

Цікаво: Олександр Усик став професійним футболістом – він підписав контракт із клубом УПЛ

Олександр Бондарев здобув подіум на третьому етапі міжнародної серії "Champions of the Future" у Кремоні, що значно вплинуло на результат рейтингу FIA IKR. Українець зайняв перше не тільки у своїй категорії "OK Junior", а й серед усіх 12 категорій.

Наразі він готується до фінальної і головної боротьби за титул Чемпіона Європи 2023, яка відбудеться наприкінці липня. В АФУ додали, що Бондарев лідирує у Чемпіонаті і значно випереджає конкурентів по очках після подіуму в Іспанії та двох перемог у Чехії та Данії.

Перемога у Чемпіонаті Європи може значно закріпити набуте місце українця у світовому рейтингу, – пишуть на сайті АФУ.

Олександр Бондарев – український картингіст, який виступає у категорії "OK Junior" у складі професійної картингової команди Kart Republic. У березні 2022 року Олександр став володарем престижного титулу Чемпіона серії WSK Super Master Series, а в кінці квітня на піку своєї карʼєри він потрапив у тяжку аварію і пів року проходив лікування з 10-ма операціями та реабілітацію. Однак, вже під кінець сезону пілот повернувся на подіум.