Українець Данило Чуфаров побив 15-річний рекорд на ЧС із параплавання – деталі

• 168

На чемпіонаті світу-2023 з параплавання, що триває в британському Манчестері, завершився другий змагальний день. Збірна України додала до п'яти медалей, що їх вибороли в попередніх фіналах, ще чотири нагороди: по одному "золоту" й "сріблу" та дві "бронзи".

Єдину золоту медаль дня приніс 11-разовий призер Паралімпійських ігор Данило Чуфаров. Плавець посів перше місце на дистанції 100 метрів батерфляєм у класі S11 (серед спортсменів із порушеннями зору) та встановив світовий рекорд – 1:00.66 хвилини.

Цікаво: У США концерти Тейлор Свіфт породили сейсмічну активність – експерти

Таким чином Чуфаров перевершив досягнення іспанця Енхамеда Енхамеда, чий рекорд – 1:01.12 хв – тримався з 2008 року. Данило втретє в кар'єрі й уперше за десять років здобув титул чемпіона світу. Востаннє йому це вдавалося у 2013 році.

Усі медалі України на ЧС-2023 з параплавання:

• "Золото": Андрій Трусов (200 м, комплекс, SM7), Олексій Вірченко (100 м, батерфляй, S13), Данило Чуфаров (100 м, батерфляй, S11).
  • "Срібло": Ірина Пойда (50 м, вільний стиль, S5), Андрій Драпкін (100 м, брас, SB4), Анна Гонтар (100 м, вільний стиль, S6).
  • "Бронза": Анна Гонтар (100 м, спина, S6), Андрій Трусов (400 м, вільний стиль, S7), Анна Гонтар, Дмитро Виноградець, Ірина Пойда та Олександр Комаров (мікст, 4х50 м, вільний стиль).

І ще: На Волині студенти створили "Баггі-ПАТРУЛЬ" для ЗСУ: деталі

Джерело: Twitter