Зоря – Атлетік: українська команда вилітає з Ліги Європи

07.12.2017, 23:56

На "Арені Львів" завершився матч останнього туру групового турніру Ліги Європи між луганською Зорею та іспанським Атлетіком.

Зоря доволі впевнено дійшла до екватора групового етапу Ліги Європи, але потім були дві виїзні поразки від Герти та Естерсунда, які відкинули команду Вернидуба на третю позицію в групі. Відтак, луганська команда підходила до матчу проти Атлетіка з максимальною концентрацією – Зорі була потрібна лише перемога.

Це цікаво: Динамо вийшло у плей-офф Ліги Європи

Але луганцям не вдалося це зробити! Перший тайм був доволі напруженим, але жодній з команд так і не вдалося відкрити рахунок. Залишалася надія на другий тайм, адже Зорі необхідна була перемога. На 71-ій хвилині Аріц Адуріс зумів забити перший гол, який вивів уперед Атлетік. Ще один гол забив Рауль Гарсія на 86-ій хвилині, що поставило хрест на виграші Зорі.

Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь Атлетік. В результаті цього Зоря вилетіла з Ліги Європи.