Зінченко побив історичний рекорд Андрія Шевченка

• 433

Український півзахисник Олександр Зінченко став наймолодшим бомбардиром в історії національної збірної.

Олександр Зінченко забив гол у товариському матчі з Румунією у віці 19 років 165 днів. Попередній рекорд —19 років 214 днів — належав легендарному Андрію Шевченку.

Зінченка викликали до табору збірної України одним з останніх. Перший тайм матчу проти румунців він провів на лаві запасних. На поле Зінченко вийшов на другий тайм, а вже на 48-й хвилині забив гол. Це трапилось у його другому матчі за збірну. Поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь українців.

Андрій Шевченко, який зараз є асистентом головного тренера Михайла Фоменка, свій перший м’яч в національній команді забив лише в четвертому поєдинку — з Туреччиною 1 травня 1996 року. Відзначимо, що Зінченко народився 15 грудня 1996 року.

Раніше склад збірної України поповнив Євген Селезньов.

Джерело: goldtalant.com.ua