На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Збірна Росії вилетіла з Євро-2016

• 541

Російська команда програла Уельсу в останньому матчі групового етапу.

Гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь валлійців. Рахунок був відкритий на 11-й хвилині, гол з передачі Джо Аллена забив Аарон Ремзі. На 20-й хвилині валлійці подвоїли перевагу завдяки голу Ніла Тейлора. На 67-й хвилині ще один м’яч у ворота Ігоря Акінфєєва забив Гарет Бейл.

У результаті Росія набрала одне очко і зайняла останнє, четверте місце в своїй групі. У паралельному матчі збірна Англії зіграла внічию зі Словаччиною. Таким чином, з першого місця в плей-офф вийшли валлійці, з другого — англійці. Збірна Словаччини буде чекати закінчення групового етапу, після якого визначаться чотири команди з шести, що зайняли третє місце, які також потраплять у плей-офф.

Відзначимо, що Євро-2016 для України також завершилося.

Джерело: slon.ru