Вітаємо на сайті Радіо Максимум!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

ВР затвердила голів комітетів

  • 820

Голосування за очільників комітетів було пакетним. Не визначились лише з головами комітетів з питань фінансів і банківської діяльності, з питань регламентної політики та питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства, передає Громадське.

За голів комітетів не голосував «Опозиційний блок», адже, на думку опозиціонерів, це - порушення законів України.

Отже, комітети очолили:

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин – Тарас КУТОВИЙ (БПП);

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією – Єгор СОБОЛЄВ («Самопоміч»);

Комітет з питань бюджету – Андрій ПАВЕЛКО (БПП);

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи – Микола ТОМЕНКО (БПП);

Комітет з питань економічної політики – Андрій ІВАНЧУК («Народний фронт»)

Комітет з питань європейської інтеграції – Ірина ГЕРАЩЕНКО (БПП);

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – Андрій КОЖЕМ'ЯКІН («Батьківщина»);

комітет у закордонних справах – Ганна ГОПКО («Самопоміч»);

Комітет з питань культури і духовності – Микола КНЯЖИЦЬКИЙ («Народний фронт»)

Комітет з питань науки і освіти – Лілія ГРИНЕВИЧ («Народний фронт»);

Комітет з питань національної безпеки і оборони – Сергій ПАШИНСЬКИЙ («Народний фронт»);

Комітет з питань охорони здоров’я – Ольга БОГОМОЛЕЦЬ (БПП);

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки – Микола МАРТИНЕНКО («Народний фронт»);

Комітет з питань інвалідів та ветеранів - Олександр ТРЕТЬЯКОВ (БПП);

Комітет з питань прав людини, – Григорій НЕМИРЯ («Батьківщина»);

Комітет з питань свободи слова та інформації – Вікторія СЮМАР («Народний фронт»);

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму – Артур ПАЛАТНИЙ (БПП)

Комітет з питань соціальної політики та праці – Людмила ДЕНИСОВА («Народний фронт»);

Комітет з питань транспорту і зв'язку – Ярослав ДУБНЕВИЧ (БПП);

Комітет з питань податкової та митної політики – Роман НАСІРОВ (БПП)

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій – Олександр ДАНЧЕНКО («Самопоміч»).

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики – Віктор ГАЛАСЮК (Радикальна партія).

Комітет з питань державного будівництва - Сергій ВЛАСЕНКО («Батьківщина»)

пропозиції партнерів
коментарі
рекомендуємо
Загрузка...
Новини
Радіо Максимум Новини