Визначилися всі півфіналісти Євро-2016

• 319

Збірна Франції перемогла Ісландію з рахунком 5:2 і стала останнім півфіналістом Євро-2016.

Рахунок був відкритий уже на 12-й хвилині: після блискучого пасу Матюіді Жиру з лівої ноги влучив у дальній кут воріт ісландців. Через 8 хвилин французи зуміли подвоїти свою перевагу: з подачі кутового Погба головою послав м'яч у дальній верхній кут воріт.

У першому таймі французи забили ще двічі: голами відзначилися Пайє і Грізманн. У другій половині зустрічі Ісландія змогла забити гол престижу: Гілфі Сігурдссон навісив на ближню, а там Сігторссон зблизька переправив м'яч у ворота.

Французи відразу відповіли на це своїм голом - після навісу Пайє зі штрафного Жиру випередив Інгасона і головою поцілив м'ячем у ворота. В останній десятихвилинці ісландці забили свій другий гол – Скуласон навісив у штрафну, а Бьярнасон головою пробив у нижній кут.