Визначилися перші чвертьфіналісти Євро-2016

• 443

Польща, Уельс та Португалія потрапили в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

У матчі 1/8 фіналу поляки перемогли суперників зі збірної Швейцарії, де сновний час завершився внічию (1: 1). На 39-й хвилині по воротах швейцарців пробив Якуб Блащиковські, на 82-й гол провів Шердан Шакірі. Під час іншого матчу 1/8 фіналу валлійські футболісти виграли у командии Північної Ірландії з рахунком 1:0. Португалія потрапила до чвертьфіналу Євро-2016, здобувши перемогу у Хорватії у додатковий час. На 118-й хвилині по воротах суперника потрапив Рікарду Куарежма.

Сьогодні буде визначено ще трьох чвертьфіналістів: О 16:00 відбудеться матч 1/8 фіналу Франція - Ірландія, о 19:00 Німеччина - Словаччина та о 22:00 Угорщина - Бельгія.

Нагадаємо, відомо, які гонорари арбітрів на матчах Євро-2016.

Джерело: glavnoe.ua