Визначилися фіналісти Ліги Європи

• 477

Футбольні клуби «Севілья» та «Ліверпуль» зіграють у фіналі Ліги Європи УЄФА, який пройде 18 травня в швейцарському Базелі.

Фіналісти турніру визначилися у півфінальних матчах 5 травня. Іспанська «Севілья» на своєму полі обіграла донецький «Шахтар» з рахунком 3:1. М’ячі за іспанців забили Кевін Гамейро (на 9-й і 47-й хвилинах) і Маріано (на 59-й). У складі «Шахтаря» в кінці першого тайму відзначився Едуардо. Перший матч закінчився з рахунком 2:2.

У другому півфіналі «Ліверпуль» виграв з рахунком 3:0 у «Вільярреала». На 7-й хвилині матчу півзахисник іспанців Бруно Соріано забив м’яч у свої ворота. У другому таймі голи в ворота «Вільярреала» забили Деніел Старрідж і Адам Лаллана.

«Севілья» чотири рази — в 2006, 2007, 2014 і 2015 роках — вигравала Лігу Європи. «Ліверпуль» тричі ставав переможцем турніру — в 1973, 1976 та 2001 роках.

Джерело: meduza.io