На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Український гімнаст став срібним призером чемпіонату світу

• 397

Верняєв не зміг відстояти титул чемпіона сезону-2014 у вправі на брусах.

У Глазго (Шотландія) завершився фінал чемпіонату світу зі спортивної гімнастики у вправі на брусах у чоловіків, де 2-е місце завоював українець Олег Верняєв, повідомляє офіційний сайт змагань.

За свою вправу Верняєв отримав від суддів 16,066 бала. Краще за українця свою програму виконав спортсмен з Китаю Ю Хао 16,216. Бронзу здобули українець Олег Степко, який представляє Азебайджан, і Денг Шуді з Китаю - по 15,966 бала.

Верняєв на цьому турнірі виступав у ролі чинного чемпіона світу у вправі на брусах. Медаль Верняева стала єдиною для збірної України на ЧС в Глазго. Раніше в особистому багатоборстві лідер збірної України зайняв 4-е місце.