Українські хокеїсти розгромили Хорватію

• 406

Збірна України з хокею провела другий матч у рамках кваліфікації на Олімпійські ігри 2018 року.

В Японії «жовто-сині» розгромили Хорватію. Українці з перших хвилин взялися за справу і вже в першому періоді тричі вразили ворота суперника, йдеться на сайті IIHF. Відзначилися Артем Гніденко, Олександр Побєдоносцев та Юрій Петранговський. На початку другого періоду українці реалізували більшість (шайба на рахунку Георгія Кічі), а добили Хорватію точні кидки Романа Благого і Артема Бондарєва. Голкіпер нашої збірної Едуард Захарченко в другому матчі поспіль зберіг свої ворота сухими.

«Ми швидко відкрили рахунок у матчі і це дійсно допомогло нам. Але ми продовжували чинити тиск на суперника і після цього», — зазначив після гри головний тренер української збірної Олександр Савицький

Нагадаємо, раніше українська збірна обіграла Румунію з рахунком 3:0. У третьому і вирішальному матчі групового етапу Україна зустрінеться з Японією. Ця гра відбудеться 14 лютого. До наступного раунду кваліфікації вийде тільки переможець групи.