Українські дзюдоїсти завоювали дві медалі турніру серії «Великого шолома»

• 539

В ОАЕ завершилися змагання найпрестижнішої серії.

У столиці ОАЕ Абу-Дабі завершився турнір з дзюдо серії «Великого шолома», який приніс українській збірній дві медалі — срібну та бронзову, повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України.

Яків Хаммам піднявся на другу сходинку п’єдесталу у категорії понад 100 кг, вигравши всі сутички на попередніх етапах, але поступившись у фіналі корейцеві Сунг-Мін Кіму.

У свою чергу, Георгій Зантарая завоював «бронзу» в категорії до 66 кг, обігравши росіянина Камаля Хан-Магомедова в втішною сутичці. З хорошими результатами з ОАЕ також повертаються Сергій Дребот (-73 кг), Вікторія Туркс (-78 кг) і Світлана Яремка (+78 кг), які посіли 7-е місця у своїх вагових категоріях.