Українець виграв малий Кришталевий глобус з фрістайлу

• 340

Український фристайліст Олександр Абраменко став переможцем загального заліку Кубку світу з лижної акробатики

Про це повідомляє офіційний сайт Кубка світу. На заключному етапу змагань у Мінську Абраменко посів п’яте місце, але став найкращим у генеральній класифікації сезону 2015/16. Цей результат дозволив Абраменку залишитись лідером загального рейтингу та вперше в історії українського фристайлу стати володарем малого «Кришталевого глобусу» з лижної акробатики.

Абраменко у підсумку здобув 310 очок та значно випередив найближчих переслідувачів. Другим у загальному заліку став білорус Максим Густик — 276 балів, третім — росіянин Петро Медуліч, у якого 244 пункти.