Серена Вільямс встановила рекорд за кількістю перемог на турнірах "Великого шолома"

28.01.2017, 14:27

Обігравши у фіналі Australian Open свою сестру, Серена Вільямс завоювала свій 23-й титул в одиночному розряді на головних змаганнях у жіночому тенісі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Молодша сестра Вільямс обійшла німкеню Штеффі Граф на рахунку якої – 22 титули, і встановила рекорд Відкритої ери тенісу.

Для неї сьогоднішній тріумф став сьомим на Відкритому чемпіонаті Австралії. Крім того, вона сім разів перемагала на Вімблдоні, шість разів – на US Open та тричі вигравала "Ролан Гаррос".

До слова, абсолютною рекордсменкою турнірів "Великого шолома" є австралійка Маргарет Корт із 24-ма перемогами в одиночному розряді. Однак частину титулів вона завоювала до Відкритої ери в тенісі.