Іспанці розгромили росіян у фіналі Євро-2016 з футзалу

• 400

Збірна Іспанії здобула перемогу на чемпіонаті Європи з футзалу, розгромивши у фіналі збірну Росії.

Фінальний матч футзального Євро не вийшов інтригуючим, пише sport.bigmir.net. Збірна Іспанії повела в рахунку на дев’ятій хвилині після голу Алекса. Росія спробувала відсунути гру від своїх воріт, проте успіху це не принесло — поду завісу першого тайму іспанці забили ще три голи. Росія зуміла відповісти лише голом Ромуло за 5 секунд до кінця першої половини гри.

Другий тайм перелому в грі не приніс — іспанці забили ще тричі, на що росіяни зуміли відповісти двома голами. У підсумку, Іспанія здобула впевнену перемогу з рахунком 7:3 і через чотири роки повернула собі звання найкращої команди континенту. У свою чергу, Росія поступилася в третьому поспіль фінальному матчі чемпіонату Європи з футзалу. Зазначимо, що третє місце завоювала команда Казахстану, яка в «бронзовому» фіналі здолала господарів чемпіонату — збірну Сербії — з рахунком 5:2.