Клуб Коноплянки випустив футболки на честь дербі з командою Ярмоленка

27.11.2017, 20:12

Минулими вихідними у чемпіонаті Німеччини відбулось найбільше дербі країни. У рурському дербі дортмундська "Боруссія" приймала "Шальке" з Гельзенкірхена.

Після першого тайму "Шальке" поступався з рахунком 4:0, проте у другій половині гри зумів все перевернути з ніг на голову та зіграти 4:4. До слова, український півзахисник Євген Коноплянка відзначився двома результативними передачами.

І ще: Коноплянка прокоментував матч проти Боруссії та Ярмоленка

Дивіться відеоогляд матчу "Боруссія" – "Шальке":

Український півзахисник Андрій Ярмоленко, який виступає за "Боруссію", результативними діями не відзначився та був замінений на 68-й хвилині матчу. Після поєдинку "Шальке" вирішив випустити спеціальні футболки, присвяченні неймовірному камбеку.

"Тому що 4:4 на смак як перемога! Кращі спогади про красивому дербі", – йдеться в повідомленні у клубному твіттері.